صفحه داخلی آگهی

سینما آستارا (تجریش)

3.1
  1. خانه
  2. »
  3. سینما
  4. »
  5. سینما آستارا (تجریش)
سینما آستارا (تجریش)
بشرا کافه
سینما آستارا (تجریش)
سینما آستارا (تجریش)
اطلاعات تماس
توضیحات:

سینما آستارا در سال 1397 با مدرن ترین امکان های امروز بازسازی کردیم تا فضایی برای ساختن خاطرات جدید در بستر زمان گذشته داشته باشیم . گذشته از ما جدا نشده است بلکه شبیه به رودخانه ای جاری میان زندگی ما جریان دارد و آن را در سینما آستارای امروز می بینیم .

گذشته ای که برای آینده , دوباره ساخته شد

قدیمی ترین سینمای شمرون

وقتی که عابرها از خیابان ولیعصر وارد میدان تجریش می شدند بعد از دیدن مناره های امامزاده صالح توجهشان به نئون های رنگی سردر سینما آستارا جلب می شد . شمیران بود و همین یک سینما . سال 1341 هجری شمسی زمانی که هنوز کوه ها از خیابان شریعتی پیدا بود و چنارهای خیابان ولیعصر هنوز بلند قامت و کهنسال نشده بودند , سینما آستارا را در تجریش ساختند . سینمایی که جزو مجهزترین سینماهای کشور محسوب می شد و توانست خطرات بسیاری را برای مردم بسازد .

سینما فرسوده می شود

کم کم ساختمان ها بلند قدتر شدند و فضای آسمان شهر تهران را دور از دسترس تر کردند . حالا وقتی عابرها از خیابان ولیعصر وارد میدان تجریش می شوند کوه های شمیران را به سختی می بینند , رودخانه کم آب است و نئون های سینما آستارا نیز نمی درخشد.

هویت ما و خاطرات ما

هر روز که می گذرد دانه دانه خاطرات جمعی ما نیز همچون نئون های سینما آستارا کم فروغ تر می شوند . اما ما بر آنیم که برخلاف جریانی که رایج است گذشته را خراب نکنیم , زیرا هویت و خاطرات ما , از گذشته ما می آید .

تلفن: 1452
اطلاعات مهم
امکانات:

بشرا کافه
رستوران روحی
کافی شاپ روحی
سرویس بهداشتی
نمازخانه
دارای 3 سالن مدرن و جزا

آدرس:
تهران, ایران
ظرفیت پارکینگ: فاقد پارکینگ اختصاصی
دسته بندی:

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

ارسال پیام به مدیر